2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Śląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Radlin
Dodane 08 kwietnia 2024

Stylistka paznokci i/lub stylistka rzęs praca

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Radlin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

SZUKAMY STYLISTKI PAZNOKCI ORAZ STYLISTKI RZĘS

Gabinet kosmetyczny Stań się piękna w Radlinie poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko STYLISTKI PAZNOKCI oraz na stanowisko STYLISTKI RZĘS, które dobrze zaopiekują się naszymi klientkami. Ta propozycja jest szansą dla wszystkich, którzy podobnie jak my uważają, że naszym celem jest dawanie kobietom piękna a nie zwykłe świadczenie usług.

Kogo szukamy?

  • osoby, dla której stylizacja paznokci i/lub stylizacja rzęs jest pasją
  • Z zacięciem artystycznym i poczuciem estetyki
  • Lubiącej rozmowy z klientkami i dbającej o swój wygląd
  • Z doświadczeniem w stylizacji paznokci i/lub stylizacji rzęs (praca w gabinecie lub w domu)
  • Osoby bez względu na narodowość, jednak z j. polskim w stopniu komunikatywnym

Twoje codzienne obowiązki:

  • praca z klientem
  • Umawianie klientek na wizyty
  • Utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy
  • Dbanie o ogólny wygląd salonu

Czego oczekujemy na stanowisku stylistki paznokci?

  • Znajomości techniki manicure kombinowanego (z możliwością doszkolenia w gabinecie)
  • Umiejętności stylizacji paznokci metodą żelową z przedłużeniem
  • Umiejętności wykonywania podstawowych zdobień
  • Umiejętności wykonania pedicure kosmetycznego
  • Dobrej organizacji pracy
  • Miłej aparycji i wysokiej kultury osobistej

Czego oczekujemy na stanowisku stylistki rzęs?

  • Umiejętności stylizacji rzęs 1:1 oraz lekkie objętości (2D, 3D, 4-5D)
  • Dbałości o technikę pracy - prace czyste, bez sklejek itp.
  • Umiejętności pracy na rzędach (możliwość doszkolenia)
  • Dobrej organizacji pracy i dbałości o stanowisko pracy

Co możemy Ci zaoferować na każdym ze stanowisk?

  • Niepełny wymiar czasu pracy: ok. 2-3 dni w tygodniu (ok. 1/3 etatu) z perspektywą powiększenia etatu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja
  • Elastyczny grafik, który sama sobie ustalasz
  • Pracę od poniedziałku do piątku i zawsze wolne weekendy
  • Dzień wolny od pracy w urodziny
  • Dofinansowanie do udziału w wydarzeniach branżowych (targi kosmetyczne itp.) i szkoleniach
  • Pracę na produktach sprawdzonych marek i możliwość testowania nowości
  • Możliwość zakupu kosmetyków po cenach hurtowych
  • Możliwość korzystania z darmowych zabiegów.

Jak aplikować:

  • Wyślij nam swoje CV
  • Dołącz zdjęcia minimum 5 prac, w tym: na stanowisko stylistki paznokci: french, przedłużenie długie na formie 2,5-3, korekta żelowa kolor, hybrydy, zbliżenie na opracowanie skórek, przykłady wykonywanych zdobień, na stanowisko stylistki rzęs: stylizację 1:1, lekkie objętości, zdjęcie ze zbliżeniem na nasady rzęs

Jesteśmy młodą firmą stawiającą na rozwój swój i swojego zespołu. Dołącz do nas i twórz z nami NASZĄ HISTORIĘ.

Lokalizacja

Radlin,

Śląskie

Śląskie, Radlin
ID: 771521019