2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka
  5. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Zachodniopomorskie
  6. Pozostałe we Fryzjerstwo, kosmetyka - Koszalin
Dodane 04 maja 2024

Stylistka paznokci

Wynagrodzenie

4 500 - 5 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Szukamy kreatywnej i doświadczonej stylistki paznokci, która dołączy do naszego dynamicznego zespołu w salonie Nailogic.

Obowiązki:

- Wykonywanie zabiegów manicure (hybryda, żel, przedłużanie paznokci) i pedicure.

- Zachowanie wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy jako stylistka paznokci

- Umiejętność wykonywania stylizacji paznokci oraz gotowość do nauki pedicure

- Kreatywność i pasja do pracy z klientami

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność budowania relacji z klientami

 Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze

- Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

- Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

- Pracę na pełny etat

- Uwzględniamy również inne formy zatrudnienia oraz wymiar czasu pracy, więc jeśli chciałabyś pracować dorywczo lub weekendowo, weźmiemy to pod uwagę

Jeśli jesteś pasjonatką stylizacji paznokci i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz z portfolio na adres email.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 914947450