2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Warszawa
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Ochota
Dodane 02 maja 2024

Stylistka paznokci manicurzystka Warszawa - Ochota

Wynagrodzenie

3 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ochota

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Nowo otwarty salon Manicure i Pedicure na Warszawskiej Ochocie (Rakowiec) poszukuje zdolnych Stylistek Paznokci.

Opis stanowiska: Poszukujemy kreatywnej osoby, która chciałaby rozwijać się jako stylistka paznokci i dołączyć do naszego zespołu w salonie manicure. Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, ale oczekujemy zaangażowania i chęci nauki. Jako stylistka paznokci będziesz odpowiedzialna za tworzenie wysokiej jakości manicure'u i pedicure'u, Mile widziane są również umiejętności w stylizacji brwi lub rzęs.

Oferujemy:

  • Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego w profesjonalnym salonie manicure/pedicure

  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie doświadczonych stylistek paznokci

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczny grafik pracy dostosowany do potrzeb i preferencji

Jeśli masz pasję do paznokci i chciałabyś rozwijać się w zawodzie stylistki paznokci, a także posiadasz umiejętności w stylizacji brwi lub rzęs, dołącz do naszego zespołu !

Zainteresowane osoby proszę o kontakt przez wiadomość Olx, napisz kilka słów o sobie, o swoich doświadczeniach/ umiejętnościach w stylizacji paznokci, oraz proszę o przesłanie kilku zdjęć swoich prac.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ochota
ID: 915855858