2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Wielkopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Poznań
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Ławica
Dodane 08 kwietnia 2024

Stylistka Paznokci/manikiurzystka Poznań

Wynagrodzenie

4 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Ławica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Amar Beauty to wyjątkowy salon kosmetyczny w Poznaniu. Stworzyliśmy to miejsce dla wszystkich kobiet. Kobiet świadomych swego piękna, kobiet pragnących zadbać o swój wygląd, swoje dobre samopoczucie oraz chcących zaznać chwili relaksu i czasu wyłącznie dla siebie.

Dołącz do naszego zespołu i twórz z nami ten wyjątkowy klimat!

Do naszego salonu zlokalizowanego na osiedlu Ławica poszukujemy aktualnie osób zainteresowanych stanowiskiem:

Stylistka Paznokci

ZYSKAJ Z NAMI:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat

- atrakcyjne wynagrodzenie z gwarantowaną miesięczną stawką podstawową

- wzrost gwarantowanej stawki miesięcznej podstawowej wraz ze stażem pracy

- dodatkowe premie w ramach prowizji od wykonania określonych zabiegów

- dodatkowe bonusy świąteczne

- pakiety motywacyjne

- profesjonalne szkolenia tematyczne

- spotkania i eventy integracyjne

- pracę w zespole pełnego pasji i zaangażowana

- nowoczesne miejsce pracy z wykorzystaniem najwyższej jakości kosmetyków oraz głównie nowych sprzętów

- w pełni wyposażone zaplecze socjalne

ZADANIA NA STANOWISKU:

- wykonywanie manicure i pedicure w wersji klasycznej oraz hybrydowej

- przedłużanie paznokci z wykorzystaniem żelu

- nawiązywanie i budowanie relacji z klientem

- praca w systemie zmianowym - 9-17 bądź 13-21,

- mile widziana chęć rozwoju w kierunku wykonywania innych zabiegów kosmetycznych (zapewniamy szereg szkoleń przygotowawczych)

Wyślij swoje CV korzystając z opcji „Aplikuj”

Poznaj nas bliżej:

Amar Beauty, ul. Złotowska 41 w Poznaniu

instagram: amarbeauty_poznan

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Ławica
ID: 689738996