2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Śląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Ustroń
Dodane 25 kwietnia 2024

Stylistka paznokci w Salonie Urody Bonsai

Wynagrodzenie

4 300 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ustroń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Salon Urody Bonsai to znane i cenione miejsce usytuowane w dogodnej lokalizacji naszego miasta. Wyróżniamy się nie tylko szerokim zakresem świadczonych usług ale również zgranym zespołem oraz przyjazną atmosferą pracy. Dla nas ważne jest to aby ciągle podnosić swoje standardy, dzięki temu jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Ze względu na rozwój oraz uruchomienie nowego stanowiska pracy poszukujemy Stylistkę Paznokci która dołączy do naszego zespołu zdolnych specjalistów. Szukamy osoby na cały etat

Oferujemy:

- Dogodną formę zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

- Atrakcyjne warunki pracy oraz wynagrodzenie stałe i prowizyjne

- Stale powiększającą się bazę klientów

- Profesjonalny sprzęt i kosmetyki

- Przyjazną atmosferę pracy

- Elastyczny grafik pracy

Zakres obowiązków:

 - Stylizacja manicure i pedicure

- Stylizacja paznokci (hybryda, żele)

- Henna rzęs i brwi

- Kreatywne doradztwo w obrębie doboru stylizacji

- Sprzedaż profesjonalnych kosmetyków

- Dbanie o porządek w miejscu prac

Oczekiwania:

 - Doświadczenie w stylizacji paznokci (minimum 6 miesięcy, optymalnie 2 lata)

 - Umiejętności i pasja w wykonywanym zawodzie

- Przyjazne nastawienie do klientów oraz otoczenia

- Umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista

- Dyspozycyjność i gotowość do rozpoczęcia pracy

 Zadzwoń lub wyślij nam swoje CV już teraz i dołącz do naszego zespołu. Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie ! Masz pytania ? Chętnie na nie odpowiemy.

RODO

Administratorem danych osobowych jest Salon Urody Bonsai (Skoczowska 76, 43-450 Ustroń). Dane przetwarzane są wyłącznie do celów rekrutacyjnych przez okres 30 dni od dnia otrzymania aplikacji. Dane nie są przekazywane innym podmiotom. Każdy uczestnik ma prawo do zmiany, cofnięcia zgody na przetwarzanie oraz usunięcia swoich danych osobowych poprzez kontakt z naszą firmą. Kandydat ma również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Wysłanie aplikacji wiąże się ze zgodą kandydata na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Ustroń,

Śląskie

Śląskie, Ustroń
ID: 796442217