2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Dolnośląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Wrocław
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Psie Pole
Dodane 02 maja 2024

Stylistka paznokci Wrocław Swojczyce osiedle Olimpia Port

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Salon kosmetologiczny na Wrocławskich Swojczycach (Olimpia Port) zatrudni stylistkę paznokci. Mile widziane dziewczyny, dla których zawód to nie tylko praca, ale również pasja :) Obecnie poszukujemy specjalistki w zakresie manicure / pedicure.

Od potencjalnej Kandydatki oczekujemy:

- umiejętności wykonywania stylizacji żelowych

- doświadczenia w pracy z Klientem

- miłego usposobienia i pozytywnej energii

- wysokiej kultury osobistej

- zaangażowania, sumienności i staranności w wykonywanej pracy

- uczciwości

Główny zakres obowiązków:

- wykonywanie manicure (również ze zdobieniami) / pedicure

- dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy

- sprzedaż usług i kosmetyków

Oferujemy:

- podstawowe wynagrodzenie + premię uznaniową + premię od sprzedaży

- zniżki na produkty i zabiegi

- szkolenia

- swobodę i samodzielność w wykonywanej pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 906921555