2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Małopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Kraków
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Krowodrza
Dodane 09 maja 2024

Stylistki paznokci , Stylistka rzęs

Wynagrodzenie

3 200 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Poszukujemy: Stylistki Paznokci i Rzęs Miejsce pracy: Kraków, ul. Reymonta 44 Beauty Concept IH Prężnie działający salon w Krakowie Beauty Concept IH poszukuje stylistki paznokci i rzęs. Jesteś kreatywna, a stylizacja paznokci i rzęs to Twoja pasja? Kochasz rozwijać swoje umiejętności? Atmosfera w pracy jest dla Ciebie ważna? Dołącz do nas! Beauty Concept IH - sprawdź nas w social mediach i zobacz wstępnie czy podoba Ci się nasze miejsce. Co oferujemy: • Stabilność zatrudnienia w renomowanym salonie z doskonałą reputacją i dużą bazą klientek
 • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy, umowę o pracę lub zlecenie
 • Możliwości rozwoju - regularne szkolenia z najnowszych trendów i technik w branży
 • Zespół pełen pasji - dołącz do zgranego zespołu, który ze sobą współpracuje tworząc miejsce pełne pasji
 • Doskonała atmosfera - praca w przyjaznym, otwartym i wspierającym zespole, który jest bardzo pomocny
 • Komfortowe warunki pracy - nowoczesne i przytulne wnętrza salonu, wyposażone w najwyższej jakości sprzęt. Stanowisko będzie tworzone według Twoich wskazówek.
 Wymagania: • Doświadczenia i wysokiej estetyki pracy
 • Umiejętności manicure/pedicure hybrydowego, żelowego, przedłużania paznokci
 • Dbałość o stanowisko pracy
 • Umiejętność budowy i dbałość o relacje z klientkami.
 Opis stanowiska: Jako Stylistka Paznokci w salonie Beauty Concept IH będziesz miała szansę nie tylko upiększać dłonie naszych klientek, ale dołączyć do wspaniałej społeczności i rodzinnej atmosfery, która od lat jest u nas praktykowana. Dołącz do nas, jeśli: • Marzysz o pracy, w której Twoja pasja do stylizacji paznokci będzie mogła rozkwitnąć
 • Chcesz być częścią zespołu, który wspiera się i inspiruje nawzajem
 • Szukasz miejsca, gdzie Twoje umiejętności i doświadczenie będą doceniane

Jeśli jesteś zainteresowana nie czekaj i wyślij swoje CV wraz ze zdjęciami swoich prac lub zadzwoń! CV powinno zawierać klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 890548431