2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bielsko-Biała
Workhouse4you
Dodane 30 kwietnia 2024

SUPER DLA STUDENTA! Specjalista ds. Klienta - elastyczny grafik

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Marzysz o elastycznym grafiku dopasowanym do Twoich potrzeb?

Chcesz rozwijać się w nowoczesnym biurze i w przyjaznej atmosferze? To miejsce jest dla Ciebie!

Interesujesz się nowinkami technologicznymi w świecie telefonów? Może nowy smartphone? Jeśli lubisz niekończące się rozmowy o telefonach i o tym co nowego wypuścili czołowi producenci smartphonów, nie zwlekaj! Dołącz do naszego zespołu Konsultantów ds. Rozmów z Klientami i rozpocznij swoją karierę już dziś!

lokalizacja: Bielsko-Biała, woj. śląskie

Co zyskasz?

  • gwarantowaną stawkę 27,70 zł/h brutto,

  • bogaty system premiowy - więcej rozmów, więcej zarobisz!

  • płatne szkolenie stanowiskowe - wszystkiego nauczymy Cię od podstaw!

  • przyjazne warunki pracy w zespole młodych i pełnych energii osób.

Twoje zadania:

  • kontakt telefoniczny z klientami w celu przedłużania umów,

  • pomoc w dopasowaniu oferty i modelu telefonu do potrzeb klienta,

  • udzielanie informacji na temat dostępnych produktów.

Czego oczekujemy?

  • dyspozycyjności min. 120h w miesiącu ,

  • biegłej znajomości obsługi komputera ,

  • komunikatywności oraz zaangażowania.

Nie potrzebujesz doświadczenia, aby do nas dołączyć!

Jeśli jesteś pełen energii, chęci do nauki i gotowy na nowe wyzwania - to jesteśmy właśnie dla Ciebie! Jeśli chcesz dołączyć do naszej ekipy, wyślij CV już teraz! Szczegółowe informacje pod numerem: 57*****88.

Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl”.

Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Workhouse4you(c.23651)

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 912171605