2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Social media
  5. Social media - Śląskie
  6. Social media - Rybnik
Dodane 22 kwietnia 2024

Social Media Manager - tworzenie marki osobistej + Reels, IG TT YT

Wynagrodzenie

4 300 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hej! Szukamy pełnego energii Social Media Managera, który czuje klimat mediów społecznościowych! Jeśli uwielbiasz kreować niebanalne treści, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

Codzienne wrzucanie postów na Sociale w celu rozwoju marki osobistej klienta, oraz tworzenie contentu.

Tworzenie i publikacja fascynujących treści, które wyróżnią się na tle innych

Montaż rolek video na social media

Aktywne zaangażowanie się w interakcję z obserwatorami, bo ich uwaga jest dla nas kluczowa!

Prowadzenie profilu socialmedia i kreowanie zjawiskowych materiałów.

Kreatywne współtworzenie wizerunku marki w social mediach.

Wymagania:

Umiejętność tworzenia angażujących treści poprzez posty, rolki i relacje (oraz tworzenie tych treści np w aplikacjach typu CupCut itp)

Pisanie dobrych tytułów i opisów do filmów, aby algorytmy lepiej je promowały

Nietuzinkowa kreatywność, która przyciąga uwagę potencjalnych odbiorców

Zaangażowanie i umiejętność świetnej współpracy w zespole

Gotowy/a na wyzwania? Wyślij swoje CV (i portfolio jeśli posiadasz)

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 912674554