2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Karczew
LipCo Foods
Dodane 29 kwietnia 2024

SuperDrob- Młodszy Specjalista ds, księgowości- Karczew

Lokalizacja

Karczew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI

Miejsce pracy: Karczew, ul. Armii Krajowej 80

Główne zadania:

  • Weryfikowanie i księgowanie dokumentów księgowych,

  • Analiza zapisów księgowych na kontach,

  • Księgowanie wyciągów bankowych,

  • Księgowanie dokumentów magazynowych,

  • Uzgadnianie magazynów,

  • Obsługa księgowa dokumentów leasingu,

  • Przygotowywanie raportów wewnętrznych i zewnętrznych,

  • Proponowanie usprawnień w procesach, udoskonalanie dokumentacji.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane w obszarze finansów i rachunkowości, księgowości, ekonomii,

  • Minimum 1-2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgowym,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej,

  • Samodzielność w działaniu, dobre planowanie i organizacja pracy,

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Microsoft Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel).

  • Mile widziana znajomość Comarch ERP XL/OPTIMA.

Czeka na Ciebie:

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) wraz z pakietem benefitów,

  • Możliwość korzystania z bezpłatnej stołówki serwującej gorące posiłki,

  • Dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • Program rekomendacji pracowników – możliwość uzyskania dodatkowego bonusa finansowego za polecenie osób do pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Karczew,

Mazowieckie

Mazowieckie, Karczew
ID: 913697716