2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódź
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Bałuty
Karolina
Dodane 24 kwietnia 2024

SuperDrob S.A. - Mechanik - Łódź

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK

Miejsce pracy: ul. Traktorowa 180, Łódź

Główne zadania:

  • Bieżący nadzór nad sprawnością techniczną linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń,

  • Dokonywanie przeglądów i konserwacji zgodnych z dokumentacją techniczno -ruchową,

  • Naprawa wózków widłowych, paleciaków, elektrycznych,

  • Naprawa i montaż maszyn,

  • Wyszukiwanie nowych rozwiązań technicznych, które pozwolą na lepszą pracę maszyn,

  • Identyfikowanie i usuwanie usterek.

Nasze oczekiwania:

  • Uprawnienia SEP do 1kV, grupa I, II, III,

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań,

  • Umiejętność pracy w grupie,

  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz chęć uczenia się,

  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (pon. - ndz.)

 Czeka na Ciebie:

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) wraz z pakietem benefitów,

  • Możliwość korzystania z bezpłatnej stołówki serwującej gorące posiłki,

  • Dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,

  • Program rekomendacji pracowników – możliwość uzyskania dodatkowego bonusa finansowego za polecenie osób do pracy.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 910831424