2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Pszczyna
Dodane 26 kwietnia 2024

Supermarket Intermarche Pszczyna zatrudni:

Lokalizacja

Pszczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Supermarket Intermarche w Pszczynie zatrudni osoby na stanowisko:

SPRZEDAWCA-KASJER,

Zakres obowiązków:

Do podstawowych obowiązków pracownika na tym stanowisku należy bezpośrednia i profesjonalna obsługa klienta, dbanie o właściwą ekspozycję i oznaczenie produktów oraz czystość i higienę miejsca pracy.

Wymagania:

  • odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • dbałość o powierzone mienie,

  • komunikatywność,

    Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • praca od zaraz

  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy

  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia

  • zatrudnienie w rzetelnej i stabilnej firmie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV:

    Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aktualnego CV w siedzibie firmy: Supermarket Intermarche Pascal Sp. z o.o. ul. BIelska 34a 43-200 Pszczyna

    lub przesłanie na adres e-mail:

    Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych)

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 909460906