2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Stare Miasto
Dodane 28 kwietnia 2024

Supervisor - Rynek Główny

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Od dziesięciu lat prowadzimy wyjątkowe restauracje w Krakowie, wielokrotnie nagradzane i wyróżniane, m.in. przez przewodniki Michelin i Gault & Millau oraz Certificate of Exellence portalu TripAdvisor. Nasz zespół tworzą energiczni i kreatywni ludzie pracujący nad wspólnym celem - zadowoleniem naszych Gości.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik kawiarni - SUPERVISOR

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kierowanie pracą i motywowanie całego zespołu, zapewnienie wysokich standardów serwisu oraz dbałośćo relacje z Gośćmi na najwyższym poziomie.

Oferujemy:

·        Możliwość rozwoju osobistego poprzez szkolenia stanowiskowe i produktowe

·        Pracę w dynamicznym i ambitnym zespole

·        Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz organizacji

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        System premiowy

·        Elastyczny grafik pozwalający łączyć pracę z innymi zajęciami

·        Umowę o pracę

·        Darmowy posiłek w miejscu pracy oraz zniżki w naszych restauracjach do -50% dla Ciebie i osoby towarzyszącej

·        Kartę Benefit MultiSport

Oczekujemy:

·        Wysokiej kultury osobistej

·        Doświadczenia

·        Dokładności, odpowiedzialności i zaangażowania

·        Dobrej organizacji pracy zespołu

·        Aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

·        Wiedza na temat win będzie mile widziana

Zakres obowiązków:

·        Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie zespołu – koordynacja jego pracy, rozdzielanie obowiązków, motywowanie do osiągania jak najlepszych wyników, ustalanie grafiku

·        Dbanie o dobry wizerunek i miłą atmosferę

·        Kształtowanie relacji z Gośćmi na najwyższym poziomie

·        Kontrola standardów i świadczonych usług

·        Nadzór nad estetyką lokalu i przestrzeganie zasad BHP oraz Sanepidu

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 908022766