2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Manager restauracji
  5. Manager restauracji - Małopolskie
  6. Manager restauracji - Zakopane
Dodane 28 kwietnia 2024

Supervisor zmiany śniadaniowej (K/M) - Aries Hotel&Spa Zakopane

Lokalizacja

Zakopane

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jest takie miejsce u podnóża Tatr, w którym legendarna podhalańska gościnność spotyka się z nowoczesnym designem i tradycyjnym rzemiosłem.

To ARIES Hotel & SPA Zakopane.

Zapraszamy do nas młode talenty, doświadczonych profesjonalistów i pracowite ręce. Zostań naszą szóstą gwiazdą i błyszcz razem z nami! Nasi goście czują to od razu po przyjeździe: czynnik dobrego samopoczucia "Aries". I jest ku temu jeden powód, a dokładniej ponad 100 powodów: nasi Pracownicy.

Poszukujemy osoby na stanowisko: SUPERVISOR ZMIANY ŚNIADANIOWEJ (K/M)

Jeśli jesteś urodzonym gospodarzem z dużą dozą humoru, a codzienna rozmowa z Gośćmi jest dla Ciebie okazją do tworzenia ich niezapomnianych doświadczeń, stań się częścią zespołu naszej Restauracji!

Jako Supervisor zmiany śniadaniowej możesz wnieść cenny wkład w budowę marki Aries i rozwijać swoją pasję do gościnności i kulinariów.

Twoje zadania:

  • Obsługa Gości podczas śniadań serwowanych w formie bufetów w Restauracji HALKA

  • Koordynacja pracy zespołu

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem Restauracji podczas śniadań

  • Przygotowywanie sali restauracyjnej do wieczornego serwisu zgodnie z planem

    stołów

  • Przygotowywanie bufetów kawowych dla grup zorganizowanych

Twój profil:

  • Przyjazne usposobienie i doskonałe maniery wobec Gości i współpracowników

  • Pozytywne nastawienie i chęć zapewnienia najwyższych standardów obsługi

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie

  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.

  • Znajomość zagadnień F&B będzie dodatkowym atutem.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Twoje korzyści:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Elastyczny grafik.

  • Wsparcie i szkolenie wprowadzające niezbędne do objęcia stanowiska.

  • Wyjątkowy duch zespołu Aries i ciepła, rodzinna atmosfera pracy.

  • Bezpłatnie: posiłki dla personelu i parking przy hotelu.

  • Pakiet opieki medycznej (po okresie próbnym).

  • Dofinansowanie do karty Multisport (po okresie próbnym).

Chcesz być częścią naszego zespołu? Czekamy na zgłoszenia

Administratorem danych osobowych jest Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Poleczki 23, 02-822 Warszawa, tel. 22 545 02 45. Wysyłając CV na podany adres e-mail zgadzasz się na przetwarzanie przez Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko.

Link do polityki prywatności: hotelaries.pl/privacy

Lokalizacja

Zakopane,

Małopolskie

Małopolskie, Zakopane
ID: 743624222