2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Prądnik Biały
Dodane 11 kwietnia 2024

Superwizor Zespołu Promocyjnego zarobki od 4000 PLN wzwyż

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaRekrutacja onlineKadra kierownicza

Opis

Stanowisko: Superwizor Zespołu Promocyjnego

Lokalizacja: Trójmiasto

Branża: eventowa (projekt w branży tytoniowej)

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego Superwizora Zespołu Promocyjnego, który będzie odpowiedzialny za efektywne zarządzanie zespołem promocyjnym w ramach projektu w branży tytoniowej. Kandydat będzie nadzorować i motywować zespół do realizacji celów promocyjnych podczas akcji promocyjnych.

Obowiązki:

- Zarządzanie i motywowanie zespołu promocyjnego w trakcie eventów i akcji promocyjnych

- Planowanie i monitorowanie działań promocyjnych zgodnie z założeniami projektu

- Budowanie pozytywnych relacji z klientami oraz kontrahentami

- Zapewnienie wysokiej jakości promocji produktów podczas wydarzeń

- Raportowanie wyników promocyjnych oraz analiza danych w celu doskonalenia strategii promocyjnej

- Szkolenie i rozwój członków zespołu

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku superwizora/team leadera zespołu promocyjnego

- Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku eventowym

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

- Umiejętność szybkiego reagowania na zmieniające się warunki oraz podejmowania decyzji pod presją czasu

- Gotowość do pracy w zmieniającym się środowisku

- Status studenta będzie mile widziany

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie eventowej, która realizuje projekty w różnych branżach, w tym tymczasowy projekt w branży tytoniowej

- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników (4000 PLN brutto podstawy + premia)

- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w organizacji wydarzeń

- Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV poprzez formularz zgłoszeniowy.

Informacja o firmie:

Jesteśmy firmą eventową, specjalizującą się w organizacji różnorodnych wydarzeń dla klientów z różnych branż. Nasz zespół składa się z pasjonatów, którzy cenią sobie kreatywność, profesjonalizm i zaangażowanie. Dołącz do nas i wspólnie stwórzmy niezapomniane wydarzenia!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 911057970