2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Śląskie
  6. Logistyka - Katowice
  7. Logistyka - Bogucice
Monika
Dodane 14 maja 2024

Supply Chain Customer Service Specialist

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży FMCG - zlokalizowanej w centrum Katowic - poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem na stanowisku Supply Chain Customer Service Specialist.

Zakres obowiązków:

  • Procesowanie zleceń transportowych przy transporcie morskim (import i eksport)

  • Gromadzenie dokumentacji transportowej i logistycznej

  • Nadzorowanie poprawności danych dokumentacji transportowej, np. załadunek / zwolnienie kontenera

  • Weryfikacja kosztów i wystawionych faktur

  • Wsparcie zespołu logistycznego

  • Operowanie jako punkt kontaktu dla klientów i przewoźników

Wymagania:

  • Znajomość procesów logistycznych / ukończone studia na kierunku "Logistyka" lub podobnym

  • Język angielski — poziom min. B2+

  • Swoboda pracy z pakietem Microsoft Office, szczególnie MS Excel

Mile widziane:

  • Ukończone staże na podobnym stanowisku

Oferta:

  • Wynagrodzenie 5 500 - 6 000 PLN brutto

  • Międzynarodowe środowisko

  • Praca w pełnym wymiarze godzinowym poniedziałek-piątek (godziny biurowe)

  • Pakiet benefitów

  • Świetny start w dużej i rozpoznawalnej na rynku firmie

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 915468332