2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubuskie
  5. Prace magazynowe - Zielona Góra
Dodane 12 maja 2024

Świat Pierogów zatrudni kierownika magazynu oraz magazyniera

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Lokalizacja: Zielona Góra, ul. Podgórna 43d

Twoje zadania:

  • praca w systemie zmianowym: od poniedziałku do piątku 6:00-14:00; 13:00-21:00

  • przyjęcie oraz relokacja towaru w magazynie

  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

  • przeprowadzanie inwentaryzacji towaru

  • przygotowanie towarów zgodnie z zamówieniami klientów B2B

  • przygotowaniem towaru pod wysyłkę na punkty własne

  • dbanie o wszystkie magazyny (utrzymanie porządku)

  • odpowiedzialność za zamówienia, rotację i straty.

Oczekujemy:

  • Chęci do pracy,entuzjazm i zaangażowanie podczas codziennej pracy

  • Otwartości i komunikatywności

  • Motywacja do podjęcia długofalowej współpracy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

  • zaangażowania w powierzoną pracę

  • przestrzegania zasad i procedur obowiązujących w firmie

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• pakiet ubezpieczenia na życie dla pracowników i ich rodzin

• karta Multisport

Pozostaw Nam swoje CV!

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 752330233