2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Nowogard
Dodane 29 kwietnia 2024

Światłowody Niemcy - Kierownik (Baulaiter)

Wynagrodzenie

15 000 - 22 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowogard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweKadra kierownicza

GLOBAL CONCEPT Sp. z o.o. jest firmą działającą w branży telekomunikacyjnej na terytorium Niemiec. Realizujemy kontrakty zagraniczne w branży teletechnicznej z dużym naciskiem na sieci światłowodowe.

Poszukujemy kandydata na stanowisko: Kierownik (Baulaiter)

Obowiązki:

·        Nadzór nad brygadami w zakresie optotelekumikacji, nawiązywanie dobrych relacji z AG. Bardzo dobra znajomość z zakresu budowy sieci światłowodowych, przewiertów sterowanych, wdmuchiwania, spawania, pomiarów reflektometrycznych.

Wymagania:

·        doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

·        dobra znajomość języka niemieckiego

·        prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

·       umowę o pracę

·       nocleg

·       dojazd do pracy

·       wysokie wynagrodzenie

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest: GLOBAL CONCEPT Sp. z o.o. z siedzibą w Nowogardzie ul. Ks. J. Poniatowskiego, 72-200 Nowogard, NIP 856-192-56-79, REGON 389407438

W CV proszę umieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GLOBAL CONCEPT Sp. z o.o., moich danych osobowych podanych w ramach rekrutacji, tj. danych identyfikacyjnych, danych adresowych, danych kontaktowych, danych o wykształceniu, doświadczeniu, umiejętnościach, uprawnieniach.) w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Podanie wskazanych wyżej, wymaganych danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia przeprowadzenie procesu rekrutacji.

Lokalizacja

Nowogard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Nowogard
ID: 756599559