2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Wyczółki
Dodane 14 kwietnia 2024

SWISS-POL Zatrudni Magazynier/Specjalista ds. części rolniczych

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wyczółki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier/Specjalista ds. części rolniczych

Miejsce pracy Wyczółki 90 08-140 Mordy

Zakres obowiązków:

  • zamawianie części do maszyn rolniczych

  • przyjmowanie i wydawanie towaru;

  • współpracę z pracownikami działu serwisu w zakresie realizowanych zleceń;

  • rozliczanie zrealizowanych zleceń;

  • organizowanie dostaw towaru;

  • wybór odpowiednich dostawców, spełniających wymogi jakościowe.

Oczekiwania/wymagania:

  • wiedza z zakresu maszyn rolniczych oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • dobra znajomość pakietu MS Office;

  • prawo jazdy kategorii B;

  •  znajomość podstawowych procedur księgowych;

  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu;

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej i stabilnej firmie;

  • umowę o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie, wysokość zależna od zaangażowania i doświadczenia;

  • perspektywy rozwoju osobowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny 511x465x793

Lokalizacja

Wyczółki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyczółki
ID: 886135795