2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bytom
Dodane 14 maja 2024

Szatniarka w Klubie Pin-Up

Wynagrodzenie

27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Bytom

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Klub Pin-Up poszukuje energicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Szatniarki! Jeśli lubisz pracować w dynamicznym środowisku klubowym, jesteś zorganizowana/y i potrafisz obsługiwać klientów z uśmiechem na twarzy, to ta praca jest dla Ciebie.

Obowiązki:

  • Przyjmowanie od gości płaszczy, kurtek i innych przedmiotów do szatni.

  • Dbanie o porządek w obszarze szatni.

  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klienta i udzielanie niezbędnych informacji.

  • Współpraca z innymi pracownikami klubu w celu utrzymania płynności działań.

Wymagania:

  • Status ucznia/studenta.

  • Komunikatywność i pozytywne podejście do klienta.

  • Odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

  • Dyspozycyjność w piątkowe i sobotnie noce.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie.

  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole.

  • Elastyczny grafik, dostosowany do Twoich potrzeb.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premie.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV na platformie OLX lub dostarcz je osobiście do klubu.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Dokładna lokalizacja
Śląskie, Bytom
ID: 918303937