2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Łódzkie
  6. Kucharz - Wieluń
Dodane 17 kwietnia 2024

Szef kuchni a'la carte Restauracaja Olivio

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wieluń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Miejsce pracy 63-600 Kępno ul. Rynek 31 (możliwość pracy zmianowej)

Opis stanowiska: tworzenie menu przygotowanie dań oraz receptur w celu utrzymania najwyższego standardu zarządzanie i nadzorowanie pracy podległego personelu utrzymanie i przestrzeganie norm sanitarnych oraz bezpieczeństwa kontrola kosztów oraz efektywności pracy w kuchni Wymagania: kreatywność oraz znajomość najnowszych trendów w gastronomii doświadczenie na podobnym stanowisku odpowiedzialność Oferujemy: prace w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku stałe zatrudnienie przyjazną atmosferę pracy bardzo dobre warunku płacy adekwatne do umiejętności.

Lokalizacja

Wieluń,

Łódzkie

Łódzkie, Wieluń
ID: 912446341