2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Kalisz
Dodane 19 kwietnia 2024

Szef Kuchni - B2B

Wynagrodzenie

10 500 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy utalentowanego, kreatywnego i doświadczonego kandydata na stanowisko Szefa Kuchni. Jeśli kochasz kuchnię i posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem kuchennymi, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko.

  • Twoje główne obowiązki

    • Pełnienie roli głównego szefa kuchni , trzymanie się standardów narzuconych przez sieć franczyzową

    • Nadzór nad całym procesem przygotowywania potraw, w tym planowanie, przygotowanie i prezentację.

    • Kierowanie zespołem kuchennym, w tym rekrutacją, szkoleniem i zarządzaniem wydajnością.

    • Zapewnienie zachowania wysokich standardów jakościowych, technik gotowania i prezentacji potraw tajskich.

    • Kontrola kosztów, zamówień i zarządzanie zapasami w kuchni.

    • Współpraca z dostawcami i zapewnienie świeżości i wysokiej jakości składników.

    • Przestrzeganie wytycznych sanitarnych i przepisów bezpieczeństwa żywności.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku Szefa Kuchni lub podobnym w restauracji

    • Głęboka wiedza i umiejętności kulinarne w zakresie technik gotowania i przyprawiania.

    • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem kuchennym.

    • Zrozumienie aspektów operacyjnych kuchni, w tym kontrola kosztów i zarządzanie zapasami.

    • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zdolność pracy pod presją.

    • Znajomość wytycznych sanitarnych i przepisów bezpieczeństwa żywności.

    • Wykształcenie kulinarnie lub pokrewne (mile widziane).

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w formie B2B.

    • Przyjazne i inspirujące środowisko pracy.

    • Korzyści pozapłacowe, takie jak wyżywienie w restauracji i możliwość rozwoju zawodowego.

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 912999602