2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Piła
Dodane 25 kwietnia 2024

SZEF KUCHNI I ZASTĘPCA nowy lokal Tutti Santi w Pile

Lokalizacja

Piła

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do elitarnej grupy szefów kuchni prowadzonej przez Mistrza Włoch i Mistrza Europy - Valerio Valle.

Tutti Santi to sieć pizzerii, których współzałożycielem i patronem jest jeden z najbardziej utytułowanych pizzaiolo na świecie. To on tworzy nasze menu i osobiście szkoli zespół. To wyjątkowa szansa, by zdobyć wiedzę od legendy włoskiego świata pizzy i uzyskać prestiżowy certyfikat!

Jesteśmy już w 18 punktach w Polsce, restauracja w Pile będzie kolejnym, nowo otwartym lokalem w Polsce z legendarną pizzą Valerio Valle.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- dbanie o wizerunek marki

- prowadzenie dokumentacji kuchennej

- wykonywanie dań zgodnych ze standardami

- utrzymywanie wysokiej jakości serwisu

- prowadzenie szkoleń oraz opieka nad podległym personelem

- kierowanie podległym personelem oraz kontrolowanie poszczególnych etapów

- organizacja miejsca i dnia pracy

OCZEKIWANIA

- życzliwość, rzetelność

- pasja do pracy we włoskim klimacie, mile widziany doświadczenie na stanowisku pizzaiolo

- umiejętne delegowania zadań

- umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresujących

- profesjonalne podejście do pracy

- umiejętność pracy w wysokim tempie

- duże zaangażowanie

- chęć pracy zespołowej

- dobra komunikacja i umiejętność współpracy z wszystkimi pracownikami restauracji

- chęć uczenia się i rozwoju

- dyspozycyjność

OFERUJEMY:

- pracę na cały etat

- możliwości rozwoju w firmie o stabilnej pozycji i wysokiej renomie

Za co nasi pracownicy doceniają pracę w Tutti Santi?

•             Możliwość zdobycia certyfikatu zawodowego od Mistrza Włoch

•             Praca na najwyższej jakości sprzęcie kuchennym

•             Wykorzystywanie tylko najwyższej jakości składników

•             Elastyczny grafik pracy bez zmian nocnych

•             Zniżki pracownicze

•             Terminowe wypłaty i szacunek dla pracownika

•             Renomę restauracji

Lokalizacja

Piła,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Piła
ID: 912732174