2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Syców
Dodane 08 kwietnia 2024

Szef kuchni /Szefowa kuchni

Wynagrodzenie

4 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Syców

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja i Pub GaPa w Sycowie, zatrudni szefa lub szefową kuchni.

Zakres obowiązków :

  • Przygotowywanie dań z zachowaniem najwyższych standardów jakości

  • Opracowywanie i wdrażanie nowych receptur z zachowaniem należytego poziomu foodcost

  • Bieżąca analiza kosztów menu standardowego

  • Przygotowywanie menu sezonowego i okazjonalnego wraz z poziomem ich kosztów,

  • Nadzór i przestrzeganie standardów bezpieczeństwa żywności, składowanie i magazynowanie surowców, półproduktów oraz gotowych potraw

  • Analiza stanów magazynowych oraz nadzór nad procesem zamówień do bieżącej oraz okazjonalnej produkcji

  • Organizacja pracy podległego zespołu oraz szkolenia stanowiskowe

  • Tworzenie dobrej atmosfery sprzyjającej pracy

Wymagania :

  • Wykształcenia gastronomicznego i wysokich umiejętności kulinarnych

  • Pasji do gotowania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Praktycznej znajomości systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności

  • Umiejętności kalkulacji food cost

  • Umiejętności komunikacji, współpracy z osobami na różnych poziomach zarządzania

  • Umiejętność zarządzania zespołem, motywowania, szkolenia

  • Dobrej organizacji czasu pracy i samodzielności działania

  • Zorientowanie na wyniki i realizację wyznaczonych celów

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji,

  • Odpowiednie narzędzia pracy,

  • Stabilne warunki zatrudnienia i przejrzysty system wynagradzania.

Lokalizacja

Syców,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Syców
ID: 910439470