2. Praca
  3. Ochrona
  4. Ochrona - Pomorskie
  5. Ochrona - Pruszcz Gdański
Dyrektor Operacyjny Rejonu
Dodane 29 kwietnia 2024

Szef Ochrony - w obiekcie logistycznym Lidl

Lokalizacja

Pruszcz Gdański

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyKadra kierownicza

Firma Gwarant Poznań prowadzi swoją działalność w zakresie ochrony osób i mienia od 1993 roku. Zajmujemy się ochroną obiektów handlowych od 15 lat stale udoskonalając i rozwijając naszą usługę. Od 2000 roku obsługujemy najprężniej rozwijający się sektor rynku spożywczego. Obecnie realizujemy ochronę w ponad 1000 obiektów na terenie kraju.

Dajemy poczucie bezpieczeństwa zapewniamy szerokim pakietem świadczeń socjalnych. To między innymi prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz bezpłatne dwudaniowe obiady! Ponadto otrzymasz dodatek za pranie odzieży roboczej i bony świąteczne, a twoje dzieci paczki na święta. Oferujemy wsparcie w pełnieniu obowiązków – opiekę kierownictwa firmy oraz udział w szkoleniach.

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i sprawdź dlaczego warto do nas dołączyć!

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie zadań ochrony,

  • utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem,

  • wdrażanie i szkolenie pracowników nowych i obecnych,

  • prowadzenie dokumentacji związanej z zarządzaniem kontraktem,

  • nadzór nad prawidłową realizacją usługi i dbanie o jej wysoką jakość.

Poszukujemy osób:

  • dyspozycyjnych,

  • posiadających doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • obsługujących komputer,

  • posiadających umiejętność zarządzania zespołem,

  • niekaranych.

  • Wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • bony na święta, paczki dla dzieci,

  • wynagrodzenie do 10-go każdego miesiąca

  • szkolenia wewnętrzne,

  • brak kar finansowych,

  • kompletne, bezpłatne umundurowanie,

Lokalizacja

Pruszcz Gdański,

Pomorskie

Pomorskie, Pruszcz Gdański
ID: 798289949