2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Łódzkie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Pabianice
Dodane 25 kwietnia 2024

Szef Sprzedaży - Biuro Plus odział Pabianice

Wynagrodzenie

13 000 - 18 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Firma: oddział Biuro Plus S.A. – Arton Stusio Sp. Jawna

Lokalizacja: Pabianice, Łódzkie

Biuro Plus, renomowana firma zajmująca się dostawą artykułów biurowych oraz usługami z zakresu biurowej logistyki, poszukuje dynamicznej i doświadczonej osoby na stanowisko Szefa Sprzedaży do naszego oddziału w Pabianicach.

Obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem sprzedaży oraz monitorowanie ich wydajności.

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedażowej oraz systemów motywacyjnych w celu osiągnięcia celów sprzedażowych.

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.

  • Analiza rynku oraz identyfikacja nowych możliwości biznesowych.

  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu optymalizacji procesów sprzedażowych.

  • Rozwój platformy zakupowej

  • Raportowanie bezpośrednio do Zarządu firmy.

  • Współpraca z zewnętrznym audytorem firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale sprzedaży, preferowana branża B2B.

  • Znajomość rynku artykułów biurowych oraz usług związanych z logistyką biurową.

  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania pracowników do osiągania celów.

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz zdolność budowania relacji z klientami.

  • Umiejętność analizy rynku i identyfikacji trendów sprzedażowych.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana).

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z zarządzaniem lub marketingiem).

  • Bogate portfolio klientów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjny system wynagradzania premiowego uzależnionego od osiąganych wyników.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

  • Samochód służbowy

Jeśli jesteś osobą ambitną, posiadającą doświadczenie w branży sprzedaży B2B oraz gotową do podjęcia wyzwania na stanowisku Szefa Sprzedaży w naszym oddziale w Pabianicach, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 904049447