2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 08 maja 2024

Szlifierz Bydgoszcz

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Z.P.H.U. "KABA" Kazimierz Bagrowski z siedzibą w Bydgoszczy zatrudni na stanowisko szlifierz.

Praca w trybie jednozmianowym: 6:00-14:00

Miejsce pracy: ul Wróblowa 35- Bydgoszcz (Osowa Góra)

Zakres obowiązków SZLIFIERZ:

  • szlifowanie detali stal czarna, KO, stopy aluminium

  • obsługa szlifierek kątowych, narzędzi pneumatycznych (wiertarka, szlifierka oscylacyjna), wiertarek.

Praca na stanowiskach wyposażonych w stoły z systemem odsysania pyłu.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia -zatrudnienie na umowę o pracę

  • pracę w firmie o rodzinnym charakterze, istniejącą na rynku ponad 30 lat

  • dbamy o komfort pracowników i dobrą atmosferę w zakładzie pracy

  • nasze stanowiska pracy wyposażone są we wszelkie niezbędne narzędzia i dostosowane pod kątem spełniania wysokich standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Praca na I zmianie 6:00-14:00

Miejsce pracy: Bydgoszcz (Osowa Góra) - dobry dojazd spoza Bydgoszczy - firma zlokalizowana blisko nowej obwodnicy

Zgłoszenia prosimy wysyłać na mail: produkcja[at]kaba.bydgoszcz.pl. lub kontakt pod numerem 60*****96.

Prosimy o umieszczeniu w CV klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Z.P.H.U. "KABA" Kazimierz Bagrowski z siedzibą w Bydgoszczy w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 805773101