2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Świdnica
Dodane 24 kwietnia 2024

Szlifierz powłok lakierniczych - polernik

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Diora-Świdnica Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Szlifierz powłok lakierniczych

Zakres obowiązków:

- szlifowanie i polerowanie, praca związana z techniczną obróbką i kształtowaniem elementów i podzespołów do obudów po natrysku lakierami i podkładami,

- dbanie o jakość powierzonych elementów,

- porządkowanie swojego stanowiska pracy,

- praca w systemie dwu-zmianowym (możliwe wprowadzenie 3 zmiany)

Od kandydata oczekujemy:

- zaangażowania, staranności i sumienności,

-umiejętności pracy w zespole,

-mile widziane doświadczenie pracy na produkcji.

Oferujemy :

-stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

-atrakcyjne zarobki,

-pakiet socjalny,

-dofinansowanie do karty Multisport,

-pracę w miłym zespole.

1.      Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DIORA-ŚWIDNICA SP. Z O.O.

z siedzibą w Świdnicy, ul. Towarowa 32.

2.      Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: ioddiora.swidnica.pl ;

3.      Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obowiązku formalno-prawnych pracodawcy DIORA-ŚWIDNICA SP. Z O.O.

Podstawą do przetwarzania danych osobowych pracowników jest ustawa z dnia 26 czerwca 1974 Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz.U. z 2018 r., poz. 917) oraz rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika (tekst jednolity: Dz.U. z 2017 r., poz. 894);

5.      Podanie danych jest obowiązkowe i konieczne do realizacji celów, do jakich zostały zebrane;

6.      Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa;

7.      Dane przechowywane będą przez okres zatrudnienia, a po ustaniu stosunku pracy przez 50 lat zgodnie z przepisami: ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (tekst jednolity: Dz. U. z 2017 r., poz.1086) oraz ustawy z dnia 17 grudnia 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych (tekst jednolity: Dz. U z 2017 r., poz. 1383, ze zm.);

8.      Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu;

9.      Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DIORA-ŚWIDNICA SP. Z O.O. z siedzibą w Świdnicy, ul. Towarowa 32.

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 752894919