2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Sońsk
Dodane 13 maja 2024

Szlifierz - Sońsk k. Ciechanowa - atrakcyjna stawka!

Lokalizacja

Sońsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

SGP APT od 2006 roku wspiera przedsiębiorców w zadaniach zapewnienia najwyższej jakości produkowanych wyrobów. Specjalizujemy się w świadczeniu usług selekcji, sortowania, naprawy detali, komponentów oraz wyrobów gotowych. Dbamy o najlepsze dopasowanie kandydata do wymagań. Nr 19292 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Szlifierz.

Miejsce pracy: Sońsk, ul. Ciechanowska.

W SGP APT czeka na Ciebie:

  • umowa o pracę tymczasową - stawka do 4400 zł brutto,
  • praca w systemie 2 zmianowym,
  • możliwość wypracowania nadgodzin w weekendy - płatne 100% i 150%,
  • dodatkowa premia do 400 zł brutto za polecenie znajomego do pracy w SGP APT,
  • po 3 miesiącach premia - 10% wynagrodzenia miesięcznego,
  • darmowy transport pracowniczy z Ciechanowa,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach Klienta,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników.

Zakres zadań:

  • szlifowanie elementów po spawaniu szlifierką, w tym szlifierką oscylacyjną.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w pracy ze szlifierką,
  • zdolności manualne i techniczne,
  • znajomość obsługi narzędzi elektrycznych i konwencjonalnych,
  • sumienność, odpowiedzialność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sońsk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sońsk
ID: 905603230