2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Tarnowskie Góry
Dodane 10 kwietnia 2024

(SZUKAM) Praca Biuro Podróży- Specjalista ds. turystyki

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

  • To ta praca jest właśnie dla Ciebie! Dołącz do naszego BIURA PODRÓŻY!

Jesteśmy liderem branży i najszybciej rozwijającym się biurem turystycznym w Polsce

Gwarantujemy najlepsze warunki pracy i płacy na rynku

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • bezpośrednia, mailowa i telefoniczna obsługa klienta w zakresie doradzania, przygotowania i sprzedaży ofert wyjazdów w odpowiedzi na potrzeby klientów, sprawdzanie dostępności hoteli, lotów itp.

  • tworzenie ofert, relacji, postów (Facebook, Instagram)

  • pozyskiwanie nowych klientów

    WYMAGANIA:

  • nie wymagamy doświadczenia w branży

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientami  Dobra znajomość geografii świata i regionów turystycznych

  • dobre umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista

  • zaangażowanie w realizację planów i chęć rozwoju kompetencji

  • Dobra organizacja własnej pracy i terminowość w realizacji zadań

    OFERUJEMY:

  • ciekawą i rozwijającą pracę w branży turystycznej

  • stałe zatrudnienie na pełny etat + prowizja

  • możliwość wyjazdów zagranicznych typu „study tour” w celu poznawania nowych kierunków

  • narzędzia do pracy (komputer, telefon)

  • pracę w niewielkim zespole z fantastycznymi ludźmi, którzy dzielą wspólną pasję do podróży

  • ciekawe wyzwania, możliwość rozwoju osobistego i nauki

  • Praca w godz: 8:00-16:00 , 10:00-18:00

    Jeśli choćby przez moment pomyślałaś/eś, że ta praca jest dla Ciebie -  wyślij swoje CV przez aplikacje OLX. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 892948510