2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Zachodniopomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Szczecin
  6. Pozostałe oferty pracy - Zdroje
Dodane 17 kwietnia 2024

Szukamy Adwokatów/Radców Prawnych

Lokalizacja

Szczecin, Zdroje

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

UWAGA, SZUKAMY ADWOKATÓW/RADCÓW PRAWNYCH!

Jeżeli:

·      jesteś adwokatem lub radcą prawnym lub aplikantem ostatnich dwóch lat,

·      masz doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców,

·      jesteś dobrze przygotowany merytoryczne i masz potencjał w rozwiązywaniu ciekawych spraw gospodarczych, również z elementami międzynarodowymi,

·      nie boisz się wyzwań, chcesz się rozwijać, wyznaczać sobie cele i je realizować,

·      jesteś samodzielny i potrafisz podejmować decyzje,

·      chcesz się zaangażować i wykazać inicjatywą,

·      jesteś odpowiedzialny i responsywny,

·      łatwo nawiązujesz relacje, jesteś otwarty i komunikatywny,

·      masz umiejętności organizowania pracy w zespole i zarządzania,

to prawdopodobnie jesteś osobą, której szukamy!

TROCHĘ O NAS

Woda i wiatr to żywioły, które są nam bliskie.

Dlatego nasza specjalizacja to gospodarka morska, w tym rozwijający się rynek morskich farm wiatrowych i przemysł jachtowy.

Naszym klientom z branży pomagamy w ich bieżącej działalności, w której są tematy z dziedzin takich, jak prawo handlowe, prawo pracy, prawo nieruchomości, prawo umów, negocjacje, mediacje, spory sądowe, sprawy administracyjne.

Staramy się, żeby nawigacja po prawniczych nurtach była jak najbardziej zrozumiała, przyjazna i łatwa. Dlatego stawiamy na prosty język, legal design i udoskonalenia technologiczne.

NA CZYM BĘDĄ POLEGAĆ TWOJE ZADANIA

·       będziesz odpowiedzialny za bieżącą obsługę klientów lub prowadzenie sporów,

·       zajmiesz się komunikacją z klientem, będziesz pomocny i proaktywny,

·       zaopiniujesz lub sporządzisz umowy, weźmiesz udział w negocjacjach, ocenisz ryzyko procesowe, będziesz dążyć do jak najbezpieczniejszych i racjonalnych rozwiązań dla klienta,

·       jako odpowiedzialny i profesjonalny prawnik, będziesz swoje zadania realizować skrupulatnie, rzetelnie i terminowo,

·       dobrze zorganizujesz swój czas pracy, będziesz nim umiejętnie zarządzać, wyznaczając priorytety i cele,

·       będziesz doskonalić umiejętności pracy w zespole, z gotowością na opiekę merytoryczną nad młodszymi prawnikami,

·       weźmiesz udział w imprezach branżowych, konferencjach i sympozjach,

·       będziesz uczestniczył w rozwoju kancelarii i budowaniu jej marki.

CO OFERUJEMY

·       możliwość stałego i bezpiecznego rozwoju zawodowego,

·       zdobywanie doświadczeń w gronie profesjonalistów,

·       wyzwania merytoryczne (i nie tylko),

·       wzmacnianie kompetencji miękkich i twardych,

·       udział w budowaniu lub umocnieniu marki osobistej,

·       stabilną i stałą współpracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole,

·       wsparcie współpracowników kancelarii przy realizacji zleceń,

·       trzymiesięczny okres próbny, a później stałą współpracę,

·       dobre wynagrodzenie, premiujące zaangażowanie,

·       stałe, wewnętrzne szkolenie z prostego języka,

·       żeglarskiej środy,

·       kurs na żeglarza lub sternika motorowodnego.

ZAMIAST PODSUMOWANIA

·       odpowiedziałeś TAK na wszystkie pytania z początku ogłoszenia,

·       czujesz, że branża którą się zajmujemy jest Ci bliska lub może taka się stać,

W pierwszym etapie rekrutacji, napisz krótki list motywacyjny (może być w treści e-maila), w którym wskażesz:

·       jakie sprawy stanowiące dla Ciebie merytoryczne wyzwanie analizowałeś w ostatnim roku (3-5 przykładów, z podaniem branży, działu prawa, zagadnienia, z krótkim, kilkuzdaniowym opisem) i czy jesteś zadowolony z ich rozwiązania?

·       sytuacje, w których sam sobie postawiłeś cele i je osiągnąłeś.

·       dlaczego chciałbyś z nami współpracować?

Prześlij nam również aktualny życiorys (CV) w formie PDF.

Więcej dowiesz się na: www.zbrojaadwokaci.pl w zakładce Aktualności.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Zdroje
ID: 912433707