2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rybnik
Dodane 26 kwietnia 2024

Szukamy asystenta menagera/menagera

Wynagrodzenie

5 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rybnik

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe, Praca zdalna, W siedzibie firmyKadra kierownicza

Jeśli chcesz zyskać wiedzę i umiejętności na najwyższym poziomie, szansę rozwoju oraz podnieść swój standard życia o kilka poziomów - zapraszamy do współpracy z największą firmą zajmującą się sprzedażą energii!

Opis stanowiska:

• Sprzedaż i promocja produktów i usług

• Rozwój lokalnego rynku

• Aktywne nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z partnerami biznesowymi

• Kompletacja niezbędnej dokumentacji

• Bieżące raportowanie i administracja wykonywanej pracy

Wymagania:

• Dobra organizacja czasu pracy

• Wysoka kultura osobista

• Komunikatywność

• Przedsiębiorczość, zaangażowanie, nastawienie na realizację celów.

• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta. (Ale jeśli nie masz doświadczenia w sprzedaży, a posiadasz cechy, które wymieniliśmy wyżej, to zapewnimy Ci odpowiednie narzędzia i szkolenia, które przygotują Cię do tego zawodu!)

Oferujemy:

• Bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

• Stabilność zarobków,

• Wynagrodzenie na poziomie 5 000 zł - 15 000 zł netto miesięcznie i więcej (Wysokość wynagrodzenia bez górnego limitu…)

• Szkolenia sprzedażowe, produktowe, komunikacyjne na najwyższym poziomie, dzięki którym wartość rynkowa naszych specjalistów wzrasta kilkukrotnie rok do roku

Jeżeli zakwalifikujesz się do naszego zespołu otrzymasz szansę rozwoju w strukturach naszej firmy oraz możliwość objęcia stanowiska Managera Zespołu Sprzedaży oraz zarządzania oddziałem. Jeżeli jesteś gotowy wyznaczać z nami nowe standardy, poszerzać swoje kompetencje oraz osiągać satysfakcjonujące zarobki - nie zwlekaj, aplikuj!

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 911324456