2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Małopolskie
  6. Cukiernik, piekarz - Czarnochowice
Dodane 08 maja 2024

Cukiernik do kawiarni OPTYMISTA na Złocień

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Czarnochowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

OPTYMISTA - nowy projekt od EMIGRANT Coffee w spokojnej okolicy Złocenia, zaprasza do swojego zespołu cukierników/piekarzy.

Obowiązki:

  • Przygotowywanie różnorodnych wypieków cukierniczych zgodnie z recepturami i standardami firmy.

  • Zapewnienie wysokiej jakości produktów, dbając o smak, prezentację i świeżość.

  • Przestrzeganie norm sanitarnych i standardów bezpieczeństwa żywności.

  • Współpraca z zespołem kuchennym w utrzymaniu czystości i porządku w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako konduktor/piekarz w kawiarni, cukierni lub restauracji.

  • Znajomość technik pieczenia oraz receptur tradycyjnych i nowoczesnych wypieków.

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

  • Dokładność, staranność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

  • Dobra organizacja pracy własnej i gotowość do nauki.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznym i kreatywnym środowisku pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Elastyczny grafik pracy i przyjazną atmosferę w zespole.

Lokalizacja

Czarnochowice,

Małopolskie

Małopolskie, Czarnochowice
ID: 916991115