2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Pomorskie
  6. Kelner, barman, barista - Małe Swornegacie
Dodane 03 kwietnia 2024

Szukamy kelnera lub kelnerki - praca od ok. 15 kwietnia

Lokalizacja

Małe Swornegacie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Umowa o dzieło, Inny

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja i Wypoczynek Małe Swory znajduje się w miejscowości Małe Swornegacie. Wyróżnia nas położenie w malowniczej okolicy u brzegu dwóch jezior.

Razem z nami będziesz tworzyć Restaurację, której menu opiera się na kuchni polskiej z dodatkiem nowoczesnych wpływów z innych kuchni. Staramy się korzystać z lokalnej tradycji kulinarnej, jednocześnie urozmaicając ją o nowe techniki gotowania oraz ciekawe smaki. Stawiamy na krótką i dopracowaną kartę, świeże i regionalne produkty oraz zapadające w pamięć kompozycje smakowo-wizualne.

Obecnie poszukujemy osób na pełen etat lub na umowę zlecenie na stanowisko kelner/barman.

Stawka: od 27,70 brutto (dla uczniów i studentów od 27,70 na rękę).

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie

  • Możliwość rozwoju i szkoleń

  • Przyjemną atmosferę i pracę w zgranym zespole

  • Zniżki pracownicze i posiłki pracownicze

  • Systemy premiowe i motywacyjne

  • Wspólne tworzenie wyjątkowego miejsca na turystycznej mapie regionu

  • Ilość dni pracy do ustalenia. Zazwyczaj umawiamy się na 5 dni w tygodniu, ale jesteśmy elastyczni

  • Ubiór pracowniczy – fartuch + ewentualnie koszulki

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa gościa w oparciu o nasze standardy

  • Dbałość o estetykę i czystość

  • Dbałość o standardy zapewniające bezpieczeństwo żywności

  • Aktywna sprzedaż i znajomość produktu

  • Dbanie o wizerunek firmy i tworzenie przyjaznej atmosfery

  • Obsługa kasy fiskalnej - początkujących wszystkiego nauczymy

  • Praca przy obsłudze części hotelowej naszego ośrodka, w tym obsługa gości domków oraz campingu, a także przygotowywanie miejsc noclegowych na przyjazd nowych gości i dbanie o prządek na terenie ośrodka.

Nasze wymagania:

  • Poczucie estetyki i wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • Pozytywna energia, inicjatywa, zapał i entuzjazm w działaniu

  • Swobodny kontakt z gośćmi i uśmiech od ucha do ucha

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno- epidemiologicznych lub chęć jego wyrobienia

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy

Prześlij CV ze zdjęciem przez formularz na stronie OLX.

W treści wiadomości proszę o informację odnośnie wymiaru pracy, gotowości do pracy w weekendy oraz wieczorami, planowanych nieobecnościach (lekarz, wesele, planowany wyjazd) oraz jak planujesz do nas dojeżdżać.

Do zobaczenia !

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Małe Swornegacie,

Pomorskie

Dokładna lokalizacja
Pomorskie, Małe Swornegacie
ID: 909312018