2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Szczodrowo-Szczodrowski Młyn
Dodane 22 kwietnia 2024

Szukamy Kierowcow do pracy w DE w okolicach 24539 ! C !

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczodrowo-Szczodrowski Młyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Szukamy kierowcow do pracy w firmie Dachser DE

! DE 24539 Neumünster!

KIEROWCOW KAT C, +95 AKTUALNA KARTA KIEROWCY

Rodzaj współpracy:Niemiecka- Umowa o pracę

  • Wymiar pracy: Pełen

  • Wymagany język niemiecki: Nie

Zakres obowiązków

  • Rozwozenie ,Dostarczanie Palet do 350km dziennie,okolo 15 stopow

Wymagania

  • Prawo jazdy/kat C 'Paleciak,Winda

  • Punktualnosc

Oferujemy

  • pomoc i mozliwosc rozwoju

  • stabilna prace

  • przestrzeganie czasu pracy Poczatek godz. 7.00 koniec 16:30 od Pn do PT

WYNAGRODZENIE: 2700 €+15€dieta dziennie w rezultacie ponad 2000€ netto(na reke miesiecznie po oplaceniu wszystkich kosztow,wraz z pokojem)

Pomagamy we wszyskich sprawach np. zakwaterowanie (przyjazd na stale z rodzinom) ewtl. w przeprowadzce do Niemiec. Wszystkie Informacje na email Mitziehen malpa web.de lub na stronie OLX najchetniej CV ZAPRASZAMY DO WSPOLPRACY.TYCH KTORZY CHCA,NIE BOJA SIE COS ZMIENIC.. 100% Legalnych Skladek od kwoty zarobku np:emerytalne,chorobowe,pielegnacyjne ,co miesieczne zaswiadczenia o wysokosci dochodu i odprowadzonych podatkow,skladek,100%legalna ,bezposrednia ,niemiecka umowa o prace,100% opieki*,pomocy w zalatwieniu formalnosci np.znalezienie mieszkania-zakwaterowania,zameldowanie,konto bankowe,transport do i z PRACY ,Dobra ,kolezenska atmosfere pracy,,

UWAGA !!!

UWAGA! STALA UMOWA O PRACE NATURALNIE NIEMIECKA //ZAPRASZAM KONTAKT

0049 176 369 945 16

POZDRAWIAM Fa MITZIEHEN-Transporte

Lokalizacja

Szczodrowo-Szczodrowski Młyn,

Pomorskie

Pomorskie, Szczodrowo-Szczodrowski Młyn
ID: 655315387