2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Warmińsko-mazurskie
  5. Kierowca - Giżycko
Dodane 14 kwietnia 2024

Szukamy kierowców taxi

Lokalizacja

Giżycko

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Szukamy taksówkarza z własnym samochodem do współpracy

Opis stanowiska: Jesteśmy najstarszą korporacją taksówkarską w Giżycku i poszukujemy taksówkarza z własnym samochodem do współpracy na terenie miasta i okolic. Poszukujemy osoby, która jest gotowa podjąć pracę na w ramach prowadzenia własnej działalności gospodarczej w formie B2B.

Obowiązki:

  • Świadczenie usług transportowych na terenie Giżycka oraz okolicznych miejscowości zgodnie z potrzebami klientów.

  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta i bezpiecznej jazdy.

  • Pielęgnowanie czystości i porządku wewnątrz samochodu.

Wymagania:

  • Posiadanie własnego samochodu spełniającego wymagane standardy techniczne, bez względu na rocznik.

  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii B.

  • Umiejętność obsługi smartfona - korzystamy z aplikacji taksówkarskiej do rozsyłania i przyjmowania zleceń.

  • Odpowiedzialność, punktualność oraz dobre umiejętności komunikacyjne.

  • Mile widziana znajomość topografii miasta. Nie jest wymagana, wszystkiego można się nauczyć :)

Oferujemy:

  • Współpracę w formie B2B.

  • Elastyczny grafik pracy dostosowany do Twoich preferencji.

  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń.

  • Brak prowizji od kilometrów, obowiązuje jedynie składka członkowska.

  • Pomoc z formalnościami wymaganymi do rozpoczęcia pracy.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego! :)

Lokalizacja

Giżycko,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Giżycko
ID: 911702785