2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Śląskie
  6. Kucharz - Chełm Śląski
Dodane 08 kwietnia 2024

Szukamy Kucharza do Burgerowni - Dołącz do Naszego Zespołu!

Wynagrodzenie

4 800 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chełm Śląski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukamy nowego kucharza do naszej ekipy, który kocha gotowanie tak samo jak my kochamy nasze burgery!

Co oferujemy:

  • Super ekipę, która Cię wspiera i pomaga, gdy trzeba.

  • Elastyczny grafik, który pozwala na życie poza pracą – bo wiemy, że życie to nie tylko praca!

  • Pracę na składnikach najwyższej jakości!

  • Posiłki pracownicze i klimatyzację na kuchni :)

  • Świetną atmosferę – bo u nas pracujemy z uśmiechem na twarzy!

Obowiązki:

  • Tworzenie pysznych burgerów, które rozgrzewają serca naszych gości.

  • Gotowanie ze stylem i kreatywnością, bo u nas nuda w kuchni jest zakazana!

  • Współpraca z zespołem, bo wiesz, że w kuchni to wspólny wysiłek.

  • Trzymanie się naszych przepisów, ale też masz swobodę w dodawaniu swojego własnego twistu do dań.

  • Dbanie o czystość – bo czysta kuchnia to szczęśliwa kuchnia!

Wymagania:

  • Doświadczenie w gastronomii

  • Zdolność do pracy w szybkim tempie i pod presją czasu.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

  • Kreatywność w tworzeniu nowych smaków i kombinacji burgerów.

  • Umiejętność przestrzegania wytycznych dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy.

  • Dostępność do pracy w elastycznych godzinach, w tym wieczorami i weekendami.

Lokalizacja

Chełm Śląski,

Śląskie

Śląskie, Chełm Śląski
ID: 910429224