2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Małopolskie
  6. Kucharz - Kraków
  7. Kucharz - Stare Miasto
Dodane 22 kwietnia 2024

Szukamy kucharza do restauracji!

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Restauracja na Rynku Głównym w Krakowie poszukuje Kucharza z doświadczeniem, który dołączy do naszego dynamicznego zespołu. Jesteśmy dumni z wysokiej jakości naszych potraw i chcemy zapewnić naszym gościom niezapomniane doświadczenia kulinarne. Jeśli posiadasz pasję do gotowania i zależy Ci na tworzeniu wyjątkowych dań to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Wymagania:

  • Elementarne podstawy gotowania

  • Kreatywność

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

  • Profesjonalne podejście do pracy

Obowiązki:

  • Przygotowania wysokiej jakości dań zgodnie z naszym menu

  • Przestrzeganie standardów higieny i dbałość o produkty

  • Współpraca z resztą zespołu

  • Wykonywanie wytycznych Szefa kuchni

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej restauracji na Rynku Głównym w Krakowie

  • Możliwość rozwijania swoich umiejętności kulinarnych i kreowania nowych dań

  • Praca w systemie 8 godzinnym

Poszukujemy również ludzi na „skoka”.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod nr. 795 790 399

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 862284246