2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Kujawsko-pomorskie
  6. Pozostałe - Toruń
Dodane 11 kwietnia 2024

Szukamy Młodszego Magazyniera

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Pierogarnia Stary Młyn

Jesteśmy ciągle rozwijającą się siecią restauracji z lokalami w Toruniu, Gdańsku i Łodzi oraz partnerami franczyzowymi w Bydgoszczy, Poznaniu i Wrocławiu. Z wielkim sercem i oddaniem wszyscy nasi pracownicy tworzą wspólną markę. Naszą misją jest budowanie silnej, rodzinnej i ciepłej koncepcji restauracji, w której każdy Gość jest wyjątkowy.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, aktualnie poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. Magazynowych.

 Twoje zadania:

zamawianie i przyjmowanie towarów

  • prawidłowe zarządzanie gospodarką magazynową

  • kompletowanie zamówień

  • przewóz i rozładunek towarów po firmowych punktach

  • odpowiednie składowanie towarów zgodnie z zasadami ich przechowywania

  • znajomość zasady FIFO

  • utrzymywanie porządku na swoim stanowisku pracy

 Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku (mile widziane)

  • czynne prawo jazdy kat B

  • umiejętność organizacji pracy na własnym stanowisku

  • ważne badania sanitarno-epidemiologicznych (książeczka sanepidowska)

  • znajomość programów MS Office

  • uśmiech i pozytywne nastawienie

O to co mamy dla ciebie:

  • umowa zlecenie

  • wynagrodzenie 27,70 zł brutto

  • rozwój przez realizację swoich pomysłów

  • praca w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie

  • praca w zespole, który się wspiera

 Dodatkowo oferujemy:

  • pakiet medyczny

  • ubezpieczenie grupowe

  • kartę MultiSport

  • imprezy firmowe

Jeśli chcesz do nas dołączyć, wyślij swoje CV

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 911042237