2. Praca
  3. Edukacja
  4. Nauczanie języków obcych
  5. Nauczanie języków obcych - Lubelskie
  6. Nauczanie języków obcych - Lublin
Dodane 05 kwietnia 2024

Szukamy Nauczyciela jęz. Angielskiego

Wynagrodzenie

50 - 80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z dynamicznym rozwojem, Centrum Języka Angielskiego poszukuje osób do prowadzenia zajęć w Lublinie. Szkoła od ponad 20 lat na rynku, wciąż się rozwija i potrzebuje nauczycieli. Zapraszamy do naszego zespołu! Szkolimy, pomagamy, doradzamy. Prowadzimy zajęcia sprawdzonymi metodami i dajemy duże możliwości rozwoju.

SZUKAMY OSOBY - jeśli jesteś:

Ø absolwentem studiów filologii angielskiej I / II stopnia lub pedagogicznych z poświadczeniem znajomości języka na zaawansowanym poziomie

Ø osobą znającą biegle język angielski w mowie i piśmie lubiącą pracę z dziećmi i młodzieżą

Ø osobą doświadczoną w zarządzaniu grupą.

ZADANIA – jakie u nas będziesz wykonywać:

  • prowadzenie zajęć według wskazówek, z rocznym planem

  • wykorzystywanie licznych pomocy naukowych, dzięki czemu Twoje lekcje będą zawsze ciekawe

  • prowadzenie dzienników lekcyjnych

  • zdobędziesz doświadczenie i awans zawodowy

  • będziesz pracować w życzliwej i motywującej atmosferze

OFERUJEMY – w zamian z zaangażowanie i sumiennie wykonaną pracę:

O WYSOKIE WYNAGRODZENIE

O Małe GRUPY

O Pracę w godzinach popołudniowych

O Satysfakcjonującą karierę oraz wsparcie w nauczaniu

O Stałe podnoszenie kwalifikacji

O Najwyższej jakości materiały, szkolenia i konferencje

O Dogodne godziny jako elastyczny grafik dopasowany do Ciebie

O Współpracę na wiele lat gwarantującą stały dochód

Jeśli jesteś zainteresowana proszę o przesłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy: rekrutacja.teacher.lp(małpa)o2.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 829570945