2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Wielkopolskie
  6. Szkolnictwo - Luboń
Dodane 23 kwietnia 2024

Szukamy nauczyciela/ki, który/która dołączy do naszego przedszkola

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Luboń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukamy nauczyciela/ki, który/która dołączy do naszego przedszkola i będzie inspirować, edukować i troszczyć się o naszych przedszkolaków. Jeśli jesteś pełen entuzjazmu, kreatywny, posiadający/posiadająca umiejętności organizacyjne i pasję do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, to czekamy na Ciebie!

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe pedagogiczne z zakresu wychowania przedszkolnego.

  • Znajomość metodyk nauczania dostosowanych do potrzeb najmłodszych.

  • Umiejętność tworzenia ciekawych i angażujących zajęć edukacyjnych.

  • Zdolności interpersonalne, cierpliwość i umiejętność pracy w zespole.

  • Książeczka sanepidowska.

Obowiązki:

  • Planowanie i prowadzenie zajęć zgodnie z programem nauczania przedszkola.

  • Stworzenie stymulującego i bezpiecznego środowiska dla dzieci.

  • Indywidualne wsparcie dzieci w rozwoju emocjonalnym, społecznym i poznawczym.

  • Monitorowanie postępów i ocena osiągnięć dzieci.

  • Współpraca z rodzicami w celu śledzenia postępów dziecka i rozwiązywania ewentualnych problemów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanym przedszkolu.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana dołączeniem do naszego przedszkola i dzieleniem się swoją pasją i wiedzą z najmłodszymi, prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail, lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem 60*******66

Czekamy na Twoje zgłoszenie i na możliwość wspólnego tworzenia wspaniałych doświadczeń edukacyjnych dla naszych przedszkolaków!

Lokalizacja

Luboń,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Luboń
ID: 696300530