2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Dolnośląskie
  6. Opieka nad dziećmi - Witoszów Dolny
Dodane 11 kwietnia 2024

Szukamy niani z pasją do opieki nad dzieckiem: stabilne zatrudnienie

Wynagrodzenie

24 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Witoszów Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Szukamy osoby pełnej energii, kreatywnej i odpowiedzialnej, która dołączy do naszego domu jako niania dla naszego rocznego dziecka. Oferujemy stabilne zatrudnienie w przyjaznej i wspierającej rodzinnej atmosferze.

Lokalizacja: Witoszów Dolny, Godziny pracy: 8 - 16

Obowiązki:

  • Opieka nad rocznym dzieckiem, zapewnienie mu bezpieczeństwa i komfortu.

  • Gotowanie zdrowych i zrównoważonych posiłków dla dziecka.

  • Pranie ubrań dziecka oraz dbanie o ich czystość i porządek.

  • Sprzątanie domu dziecka raz w tygodniu, utrzymywanie czystości w pokoju dziecka.

  • Bieżące sprzątanie kuchni i salonu, dbanie o porządek.

  • Obsługa zmywarki oraz innych urządzeń gospodarstwa domowego.

  • Wychodzenie na spacery z dzieckiem, dbanie o jego aktywność fizyczną.

  • Organizowanie i prowadzenie aktywnych zabaw oraz edukacyjnych zajęć dla dziecka.

Wymagania:

  • Doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi.

  • Zdolność do organizacji czasu pracy oraz samodzielności w wykonywaniu obowiązków.

  • Umiejętność gotowania zdrowych posiłków dla dzieci.

  • Pozytywne nastawienie oraz cierpliwość w pracy z dziećmi.

  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy z rodzicami.

  • Referencje od poprzednich pracodawców mile widziane.

  • Dyspozycyjność do pracy w wyznaczonych godzinach.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, szukamy osoby gotowej do dłuższej współpracy.

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

  • Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy.

  • Możliwość rozwoju oraz wsparcie w zdobywaniu nowych umiejętności.

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, pełną pasji do pracy z dziećmi i posiadającą doświadczenie w opiece nad nimi, czekamy na Twoje zgłoszenie! Prosimy o przesłanie CV i/lub telefon.

Lokalizacja

Witoszów Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Witoszów Dolny
ID: 911010536