2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad dziećmi
  5. Opieka nad dziećmi - Wielkopolskie
  6. Opieka nad dziećmi - Poznań
  7. Opieka nad dziećmi - Grunwald
Dodane 10 maja 2024

Szukamy opiekunki do żłobka

Wynagrodzenie

4 300 - 4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Żłobek Mali Przyjaciele w dzielnicy Grunwald/Jeżyce w Poznaniu zatrudni opiekuna lub pedagoga z kwalifikacjami do pracy z dziećmi do lat 3. Praca od września 2023.

OBOWIĄZKI:

  • opieka dzienna nad dziećmi w nurcie bliskościowym

  • dbanie o porządek i wystrój sali

  • organizacja kreatywnych zajęć edukacyjno – wychowawczych

  • współpraca z rodzicami

  • przygotowanie dokumentacji dotyczącej pracy z dziećmi

OCZEKIWANIA:

  • kwalifikacje: opiekuna dziennego lub wykształcenie wyższe kierunkowe

  • doświadczenie w pracy z dziećmi mile widziane

  • odpowiedzialność, empatia, dobra organizacja, cierpliwość, komunikatywność umiejętność samodzielnej organizacji pracy i pracy w zespole

  • orzeczenie lekarskie SANEPID

  • zaświadczenie o niekaralności

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę

  • wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji i zaangażowania

  • miesięczny, płatny okres wdrożeniowy

  • komfortowe warunki pracy, praca z małą grupą ok.10 dzieci ( dwóch opiekunów w grupie).

Osoby aplikujące proszę o przesłanie CV oraz napisanie kilku słów o sobie na adres mailowy.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 853199300