2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Stalowa Wola
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca Klienta Stałego/ elastyczny grafik/ praca w biurze

Wynagrodzenie

27,70 - 36 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i szukasz nowego wyzwania, które pozwoli Ci wykorzystać swoje umiejętności? A może chcesz zdobyć nowe skille i doświadczenie?

Mamy dla Ciebie doskonałą okazję - dołącz do naszego zespołu w roli Sprzedawcy, kontaktujemy się wyłącznie z obecnymi klientami.

Stalowa Wola ul. Kwiatkowskiego 9

Na dobry start przejdziesz 5 dniowe szkolenie wdrożeniowe (07.05 - 13.05)

OD NAS OTRZYMASZ:

  • gwarancje stabilnego zatrudnienia

  • wynagrodzenie godzinowe 27,70 zł/h brutto

  • system premiowy bez górnego limitu

  • elastyczny grafik, który dopasujesz do innych zajęć

    Pn-Pt 9:00-19:00, Sob 9:00-17:00 - obowiązkowa 1 sobota oraz min 140h/msc

  • profesjonalne szkolenie, które przygotuje Cię do pracy, za które zapłacimy

  • za polecenie znajomego do pracy możesz zgarnąć dodatkowo 1000zł!

  • codziennie wsparcie, rozwój osobisty oraz coachingi by stawać się coraz lepszym

  • liczne benefity np. gadżety, bony Sodexo, kartę MultiSport, i wiele innych

NASZE OCZEKIWANIA:

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z klientami

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • motywacja do osiągania wyników sprzedażowych

  • znajomość podstawowych narzędzi komputerowych

  • umiejętność pracy w zespole

OBOWIĄZKI:

  • kontaktujemy się telefonicznie z wieloletnimi klientami

  • weryfikujemy potrzeby i oczekiwania

  • przedstawiamy ofertę firmy, przedłużamy obecne umowy abonenckie oraz dosprzedajemy nowe usługi

  • aktualizujemy dane Klienta w systemie

  • dbamy o dobry wizerunek firmy oraz standardy obsługi Klienta

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwanie, prześlij nam swoje CV!

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru.

Jeśli chce Pan/Pani abyśmy zachowali dane osobowe na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych proszę o dodanie w dokumentach aplikacyjnych treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach.

Klikając w przycisk "Wyślij" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Obowiązek informacyjny: emploi.armatis.com/pl/obowiazek-informacyjny/

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 891419509