2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Legionowo
Dodane 18 kwietnia 2024

Szukamy Terapeuty Zajęciowego w Legionowie (możliwość zamieszkania)

Lokalizacja

Legionowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołącz do naszego zespołu w Legionowie i daj odrobinę radości naszym Seniorom!

Jeśli masz pasję do pracy z osobami starszymi i chcesz tworzyć atmosferę pełną pozytywnej energii, mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Niepubliczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Wigor w Legionowie poszukuje Terapeuty Zajęciowego do Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego (możliwość zamieszkania). Nasz ośrodek znajduje się przy ulicy Jana Kozietulskiego 9, z dogodnym dojazdem zarówno samochodem, jak i Warszawską Szybką Koleją Miejską (SKM).

Twoje zadania:

  • Organizacja czasu wolnego mieszkańców

  • Dbanie o ich dobre samopoczucie

  • Prowadzenie stosownej dokumentacji

Wymagamy:

  • Wykształcenia kierunkowego uprawniającego do wykonywania zawodu terapeuty zajęciowego

  • Doświadczenia w pracy z osobami starszymi

  • Umiejętności prowadzenia dokumentacji

  • Kreatywności, zaangażowania i zdolności organizacyjnych

  • Motywacji do aktywności podczas terapii zajęciowej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Pracę w zgranym zespole w komfortowych warunkach

  • Potrzebne materiały terapeutyczne

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

Jeśli czujesz, że to właśnie dla Ciebie, prześlij swoje CV przez formularz na OLX i dołącz do nas!

Do zobaczenia w Wigorze!

Lokalizacja

Legionowo,

Mazowieckie

Mazowieckie, Legionowo
ID: 912555642