2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Trener personalny, instruktor fitness
  5. Trener personalny, instruktor fitness - Śląskie
  6. Trener personalny, instruktor fitness - Ruda Śląska
treningdlakobiet
Dodane 03 maja 2024

Szukamy: Trenerka personalna do prowadzenia treningów indywidualnych

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteś trenerką personalną, potrafisz motywować innych i kipisz pozytywną energią? Właśnie Ciebie brakuje w naszym zespole!

Szukamy trenerki personalnej, która będzie prowadzić zajęcia w naszym studio treningowym TRENING DLA KOBIET.

MIEJSCE PRACY: Ruda Śląska Halemba, ul. 1 Maja 117b/2 (400 m od zjazdu z A4).

FORMA WSPÓŁPRACY: umowa zlecenie lub własna działalność.

WYNAGRODZENIE: zależne od formy współpracy, zaangażowania, doświadczenia i ilości przeprowadzonych treningów

Jakie umiejętności są dla nas ważne?

• Znasz podstawy prowadzenia treningu personalnego.

• Potrafisz dopasować poziom treningu do możliwości podopiecznej.

• Lubisz pracować z kobietami.

• Jesteś komunikatywna i uważnie słuchasz.

• Łatwo nawiązujesz relację z innymi.

• Potrafisz zaangażować się w to, co robisz.

• Chcesz rozwijać swoje umiejętności trenerskie.

• Interesujesz się zdrowym trybem życia

• Jesteś dyspozycyjna.

Ci dodatkowo nas ucieszy?

• Chcesz zdobyć doświadczenie w treningu z kobietami w ciąży.

• Masz doświadczenie w prowadzeniu zajęć pilatesu lub jogi.

Jakie zadania chcemy Ci powierzyć?

• Prowadzenie treningów personalnych z kobietami.

• Przygotowywanie planów treningowych dla klientek.

• Wykonywanie pomiarów oraz analizowanie postępów w trakcie współpracy.

• Ustalanie celów treningowych i motywowanie do regularnej aktywności fizycznej,

• Promowanie zdrowego stylu życia.

• Prowadzenie konsultacji z klientkami.

• Zaangażowanie w pozyskiwanie klientek.

Na co możesz u nas liczyć?

• Ciągły rozwój – organizujemy dla trenerek szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

• Praca w fajnej atmosferze – jesteśmy małym, zgranym zespołem, który siebie wspiera.

• Nowoczesne studio treningowe – to kameralna siłownia z różnorodnym sprzętem, który jest do Twojej dyspozycji.

• Ciągłość pracy – pozyskujemy klientów za Ciebie, żebyś Ty mogła skupić się na prowadzeniu treningów.

Jak zgłosić swoją kandydaturę?

Wysyłając CV, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 911243262