2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Lubin
Dodane 20 maja 2024

szwacz, szwaczka, krawiec, krawcowa

Lokalizacja

Lubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma Estella Sp. z o.o. mieszcząca się w miejscowości Polkowice przy ul. polnej 6, jest niekwestowanym liderem w produkcji i dystrybucji tekstyliów domowych w jakości PREMIUM. Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją wysokogatunkowej pościeli najwyższej jakości oraz prześcieradeł wyprodukowanych z najwyższej jakości naturalnych surowców czyli bawełny. W ofercie posiadamy również akcesoria tekstylne do spania jak i do mieszkania.

Jesteśmy nowocześni i świadomie tradycyjni, stylowi, wielostronni i naturalni . Nasza załoga liczy około 60 pracowników zatrudnionych w mieście Polkowice, gdzie produkujemy, magazynujemy i dystrybuujemy produkty ESTELLA.

SZWACZKA, SZWACZ/ KRAWCOWA, KRAWIEC

PRACA W SIEDZIBIE FIRMY W POLKOWICACH PRZY UL. POLNEJ 6

WYMAGANIA:

·         doświadczenie na stanowisku szwaczki lub krawcowej – warunek konieczny,

·         duża motywacja do pracy,

·         umiejętność pracy w zespole,

·         uczciwość i odpowiedzialność,

·         sumienność i dokładność.

OBOWIĄZKI:

·         szycie pościeli,

·         praca zgodnie z przyjętymi standardami pracy,

·         zachowanie norm i standardów BHP,

·         dbanie o porządek na stanowisku pracy,

·         dbanie o powierzone minie.

OFERUJEMY:

·         umowa o pracę na pełen etat w siedzibie firmy,

·         praca od poniedziałku do piątku w ramach jednej zmiany 6:00 -14:00,

·         pakiet socjalny.

Lokalizacja

Lubin,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Lubin
ID: 917986885