2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Rabowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Szwaczka / Krawcowa / Obszywanie dywaników samochodowych umowa o pracę

Wynagrodzenie

4 242 - 5 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rabowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Prężnie rozwijająca się firma edecor Sp. z o.o. zajmująca się produkcją oraz sprzedażą dywaników samochodowych w Rabowicach, zatrudni krawcową do obszywania dywaników.

Zapewniamy:

  • pracę w systemie jednozmianowym; 5 dni w tygodniu od 5:00 do 13:00, możliwe nadgodziny

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwszy miesiąc umowa zlecenie)

  • wypłatę wynagrodzenia w terminie ze wszystkimi wypracowanymi dodatkami

  • wynagrodzenie: podstawa + premia uznaniowa

    Czego oczekujemy?

  • biegłej znajomości języka polskiego

  • doświadczenie w wykonywanym zawodzie mile widziane

  • staranności, skrupulatności, spostrzegawczości

  • samodzielności i zaangażowania

Zakres obowiązków:

  • obszywanie dywaników samochodowych (overlock, stebnówka)

  • sprawdzenie poprawności wykonania produktów

  • zszywanie kartonów do wysyłki

  • pomoc przy wysyłce towaru

  • dbanie o czystość i dobrą organizację stanowiska pracy

Lokalizacja

Rabowice,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rabowice
ID: 835174699