2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Grudziądz
Dodane 16 maja 2024

Szwaczka / Szwacz

Lokalizacja

Grudziądz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Masz pasję do motoryzacji?

Marzysz o pracy przy tworzeniu luksusowych wnętrz samochodowych dla prestiżowych marek? Chcielibyśmy Cię poznać! Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Szwaczka Mat Samochodowych, z możliwością trzymiesięcznego szkolenia. Nawet jeśli nie posiadasz wcześniejszego doświadczenia w szyciu mat samochodowych, ale jesteś zdeterminowana/y, by zdobyć umiejętności, ta oferta jest dla Ciebie!

Visscher-Caravelle Automotive Group jest międzynarodową firmą o globalnym zasięgu produkującą maty samochodowe.

Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w Polsce, Australii, Meksyku, Chinach i Malezji a biura sprzedaży w Holandii, Australii, Wielkiej Brytanii, Francji, Stanach Zjednoczonych i Chinach.

Główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Grudziądzu. Wyroby z tego zakładu trafiają do niemal wszystkich najważniejszych producentów samochodów na świecie. Racjonalizatorskie rozwiązania w obszarze organizacji pracy i nowoczesne systemy wspomagające zarządzanie pozwalają na ciągłe umacnianie wiodącej pozycji naszej Firmy na rynku.

Multidyscyplinarny charakter naszej pracy, międzynarodowe zespoły projektowe oraz kompleksowe zadania stwarzają idealne warunki do rozwoju kariery.

Operator maszyn do obróbki mat samochodowych.

Główne zadania:

  • obszywanie lub lamowanie mat samochodowych

  • utrzymanie porządku na miejscu pracy

Profil idealnego kandydata:

  • chętny do nauki

  • Gotowość do nauki i zdobywania nowych umiejętności.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Zaangażowanie i dokładność.

Co oferujemy:

  • Trzymiesięczne szkolenie: Dla osób bez doświadczenia w szyciu mat samochodowych, zapewniamy intensywne trzymiesięczne szkolenie, które pozwoli Ci zdobyć niezbędne umiejętności. Nasz doświadczony zespół instruktorów będzie Cię prowadził przez proces nauki.

  • Prestiżowe Marki: Pracując u nas, będziesz miała/miał okazję współpracować z najbardziej prestiżowymi markami samochodowymi, tworząc wnętrza o najwyższej jakości.

  • Potencjał Rozwoju: Po zakończeniu trzymiesięcznego okresu szkolenia, będziesz miała/miał możliwość stałego zatrudnienia i dalszego rozwoju w naszym zespole.

  • Przyjazne Środowisko Pracy: Dołączysz do zespołu, który inspiruje się wzajemnie i tworzy przyjazną atmosferę pracy.

Dofinansowujemy dojazd na trasach: Wąbrzeźno- Grudziądz, Chełmno- Grudziądz, Nowe- Grudziądz, Świecie nad Osą- Grudziądz

I. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PPHU Visscher-Caravelle Poland Sp. z o.o., ul. Składowa 7, 86-300 Grudziądz.

  • W sprawie ochrony danych osobowych można skontaktować się:

– listownie ul. Składowa 7, 86-300 Grudziądz

Lokalizacja

Grudziądz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Grudziądz
ID: 415505999