2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Warmińsko-mazurskie
  5. Praca za granicą - Olsztyn
Dodane 22 kwietnia 2024

Szwecja. Od zaraz. prace ziemne, budowlanka, pracownik fizyczny

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: SzwecjaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Czas na zmiany. Nie chcesz pracować w Polsce?

Nie możesz pracować na polskich warunkach?

Nie szkodzi, pomożemy, zadzwoń, napisz SMS lub znajdź nas na WhatsApp

Szwedzka firma Horisontalplan AB  chętnie zatrudni do swojego zespołu

Pracowników do prac ziemno - drogowych, prac budowlanych.

Wyjazdy są na bieżącą, na szwedzkich warunkach !

Szwecja: Sztokholm.

Przywilejem są osoby ze znajomością j. angielskiego, posiadanie ID06 – posiadaniem szwedzkiej dokumentacji.

Zjazdy do polski do ustalenia, dojazd do Szwecji i z powrotem po stronie pracownika.

Stawka od 151 SEK/h i w górę.

Zadania: Układanie rur i przewodów w ziemi, kostki, krawężników, przygotowywanie fundamentów pod szalunki, zbrojenie, beton.

Praca od pn-pt, mogą być soboty. Zakwaterowanie nieodpłatne w 1-2-osobowych pokojach, darmowy dojazd do pracy.

Dla nas ważne: Doświadczenie w pracach drogowych; znajomość zasad bezpieczeństwa i regulaminu pracy na budowie; samodzielność; terminowość, umiejętność pracy w zespole; ogromnym atutem będzie wcześniejsze doświadczenie w pracy na terenie Szwecji oraz posiadanie numeru personalnego.

Więcej info pod nr 502 267 530 lub sms „Szwecja”, oddzwonimy. Prośba dzwonić do 16, po 16 nikt nie odbiera.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 913598327